Візок EP F4 (Li-ion)

Ціна:

від 65340₴

Характеристики візка:

Тип привода Електро
Номінальна вантажопідйомність, кг 1500
Центр ваги, мм 600
Габаритні розміри: Загальна ширина, мм 590/695
Довжина, мм 1550
Довжина вил, мм 1150
Радіус розвороту, мм 1360
АКБ, V/Ah 24/20

Універсальний пристрій для різноманітних застосувань

F4 забезпечує максимальну гнучкість конфігурацій для будь-якого застосування, від випадкового до інтенсивного використання, від стандартного до великого навантаження. Завдяки конструкції з двома гніздами живлення, F4 пропонує опцію двох акумуляторів 24 В/20 Ач, щоб максимально збільшити час безвідмовної роботи для постійного використання. Стандартне налаштування від однієї батареї поставляється з портативним контейнером для зберігання, щоб все було легко доступним у дорозі. Інший варіант – стабілізуючі колеса, які дозволяють витримувати великі вантажі, знижуючи ризик падінь і пошкоджень на нерівній підлозі. Обидва варіанти можуть бути запропоновані безпосередньо з заводу або як модернізація. Універсальність робить F4 універсальним пристроєм, який ідеально підходить для різноманітних завдань у найефективніший спосіб.

Дизайн на основі платформи для максимізації конкурентних переваг на ринку

Серія F має платформу F, яка спрощує конфігурацію вантажівки та дозволяє покупцям вибирати з 4 різних шасі за призначенням. Дизайн продукту забезпечує цінність і створює гнучку продуктову стратегію шляхом впровадження нового обладнання, яке відповідає різноманітним вимогам ринку.

Операції з економією витрат протягом усього циклу дистрибуції

4 одиниці в коробці як стандартна оптова поставка зменшує загальні витрати протягом усього процесу розповсюдження. F4 вміщує 176 одиниць у 40-футовому транспортному контейнері порівняно зі 108 одиницями EPT12-EZ, що може досягти 30-40% зниження вартості морського вантажу.

Ціна:

від 65340₴

Пошук техніки

Інформація