Boendgen Baustoffe: від мікросхем до літій-іонних навантажувачів

31.01.2024

Коли компанія Boendgen Baustoffe, провідний постачальник будівельних матеріалів, вирішила оновити свій парк навантажувачів до серії EFL від EP Equipment , мета була чіткою: підвищити ефективність і стійкість їхньої діяльності. Перехід від традиційних навантажувачів із системою внутрішнього згоряння (IC) до інноваційної серії EFL з літій-іонним двигуном від EP Equipment ознаменував рік кардинальних змін.

Серія EFL: поєднання традицій з інноваціями

Конструкція IC відповідає літій-іонній ефективності

Вилкові навантажувачі серії EFL втілюють міцність вилкових навантажувачів IC з ефективністю електродвигунів . Замінюючи звичайний дизельний двигун потужною літій-іонною батареєю 205AH, серія EFL пропонує водієві просторе відділення, великі колеса та міцне шасі — і все це за конкурентоспроможною ціною.

Переваги та переваги Boendgen Baustoffe

Покращена екологічна стійкість

Літій-іонні навантажувачі серії EFL значно зменшили вуглецевий слід Boendgen Baustoffe. Завдяки відсутності викидів і необслуговуваній батареї ця серія відповідає зобов’язанням компанії піклуватися про навколишнє середовище.

Знижені експлуатаційні витрати

Компанія Boendgen Baustoffe стала свідком зниження експлуатаційних витрат і енерговитрат . Ефективні електродвигуни серії EFL ефективніше споживають енергію, знижуючи загальні витрати на енергію та забезпечуючи швидке повернення інвестицій .

Збільшена продуктивність і час безвідмовної роботи

Серія EFL гарантує, що навантажувачі Boendgen Baustoffe витрачають більше часу на роботу та менше часу в док-станції . Це означає вищу продуктивність і безперервний робочий процес.

Серія EFL302: приклад успішної інтеграції

Надійність для вимогливих додатків

Прийняття Boendgen Baustoffe серії EFL302 продемонструвало міцність навантажувача та високий дорожній просвіт , що має вирішальне значення для складної місцевості та важких вантажів, типових для промисловості будівельних матеріалів.

Універсальність експлуатації

Універсальний дизайн серії EFL довів свою ефективність як у приміщенні, так і на відкритому повітрі , здатний з легкістю виконувати різноманітні завдання. Можливість адаптації вилкових навантажувачів зробила їх незамінними в повсякденній роботі Boendgen Baustoffe.

Партнерство з Nowak Gabelstapler GmbH

Цей успішний перехід на серію EFL став можливим завдяки підтримці та досвіду Nowak Gabelstapler GmbH . Як партнер EP Equipment у Німеччині, вони надали винятковий сервіс, гарантуючи, що серія EFL ідеально підходить для конкретних потреб Boendgen Baustoffe.

Погляд у майбутнє: майбутнє з EP обладнанням

Оскільки Boendgen Baustoffe дивиться в майбутнє, серія EFL від EP Equipment є свідченням того, чого можуть досягти сучасні технології з точки зору ефективності, стійкості та експлуатаційної досконалості. Конверсія парку навантажувачів Boendgen Baustoffe полягає не лише у застосуванні нових технологій; мова йде про те, щоб прокласти шлях до більш екологічного та ефективнішого майбутнього в галузі обробки матеріалів.

Висновок

Вилкові навантажувачі серії EFL від EP Equipment представляють собою стрибок вперед у технології транспортування матеріалів. З успішним впровадженням Boendgen Baustoffe серії EFL вони встановили еталон для інших, продемонструвавши відчутні переваги літій-іонних навантажувачів .