AGV EP XP15 (Li-ion)

Ціна:

Під замовлення

Характеристики візка:

Тип привода Електро
Номінальна вантажопідйомність, кг 1500
Центр ваги, мм 600
Габаритні розміри: Загальна ширина, мм 842
Довжина, мм 1695
Довжина вил, мм 1220
Радіус розвороту, мм 1500
АКБ, V/Ah 24/60

XP15 — це інтелектуальне інтралогістичне рішення EP, розроблене власними силами, і може працювати як автономний мобільний робот і електричний візок. Його легко встановити для різноманітних програм і гнучко перемикати завдання. XP15 оснащений батареєю, що підключається, і стандартно оснащений літій-іонним акумулятором 24 В/60 Аг, що забезпечує максимальний час безвідмовної роботи та високу доступність.

EP Equipment змінює ринок знову і знову. З електричними палетними візками, літій-іонною технологією, балансирними візками EFL, а тепер і з недорогим AMR. Скільки у нас постачальників AMR у Європі? Дослідження показують понад 300. Як бути іншим? XP15 – це рішення.

Скільки часу займає проект автоматизації? Звичайні проекти тривають кілька місяців, і майже всі супроводжуються проблемами, які часто тривають понад рік, а може, й вічно. З XP15 ми пропонуємо просте рішення AMR. Базове завдання налаштовується протягом години, і після його запуску воно продовжує працювати.

XP15 пропонує великі можливості. Завдяки своїй простоті, низькій вартості та легкому налаштуванню багато CoBots знайдуть своє місце на заводах і в логістиці. XP15 — це ваш персональний AMR. Комп’ютер став проривом лише після того, як став персональним комп’ютером. Подалі від центрального сервера з настільними комп’ютерами в зону локальних обчислень і ПК. З XP15 ви можете перетворити свій AMR на персонального CoBot.

Чудова інновація, заснована на перевірених технологіях і концепціях дизайну. Ця автоматизація забезпечує ефективність складу, зберігаючи його простоту та уникаючи складності.

Ціна:

Під замовлення

Пошук техніки

Інформація